ظرف یکبار مصرف آلومینیومی آمستریس

مجوز های کسب شده توسط ظروف یکبار مصرف آلومینیومی آمستریس

ظرف یکبار مصرف آلومینیومی آمستریس در نظر دارد با تولید محصولات مرغوب و با کیفیت گام بلندی را در رشد و توسعه صنعت ظروف یکبار مصرف بردارد و نام خود را بعنوان معتبرترین برند به بازار عرضه نماید.

به لطف خداوند توانستیم با کسب تجربه فراوان در زمینه تولید ظرف یکبار مصرف آلومینیومی و تلاش های شبانه روزی ظروف آلومینیومی بسیار با کیفیت و بدون نقص تولید کرده و به بازار عرضه نماییم. همچنین پروانه های بهداشتی و صنعتی مهمی را کسب کنیم که گواه بر کیفیت بالای محصولات ما می باشد.

تولید محصولات آمستریس با دستگاه های روز دنیا و بدون دخالت دست انجام می گیرد. همچنین بازرسان اداره بهداشت و سازمان غذا و دارو نظارت های سخت گیرانه ای بر تولید محصولات آمستریس دارند. ما همواره کوشیده ایم کیفیت محصولات خود را بالا نگاه داشته و از تولید محصولات بی کیفیت بپرهیزیم. آمستریس برترین تولید کننده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی و بهداشتی با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا می باشد.

۱. دارای پروانه تاسیس از وزارت صنعت،معدن وتجارت

۲. دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

۳. دارای پروانه بهداشتی بهره برداری از وزارت بهداشت و درمان و علوم پزشکی

۴. دارای پروانه ساخت بهداشتی از سازمان غذا و دارو

۵. در یافت نشان سیب سلامت از معاونت غذا و دارو

(نشان سیب سلامت بر کارتن های ظرف یکبار مصرف آلومینیومی آمستریس درج شده است)

آمستریس در نظر دارد با تولید محصولات مرغوب و با کیفیت گام بلندی را در رشد و توسعه صنعت ظروف یکبار مصرف بردارد و نام خود را بعنوان معتبرترین برند به بازار عرضه نماید.

با نشان سیب سلامت

سیب سلامت
سیب سلامت
نشان سیب سلامت درج شده بر کارتن ها
نشان سیب سلامت درج شده بر کارتن ها