آلومینیوم آمستریس

امروزه شرکت های زیادی در زمینه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی فعالیت می کنند. اما سوال مصرف کنندگان این است که این شرکت ها و محصولاتشان چه تفاوتی با هم دارند؟

قالب سه خانه آلومینیوم آمستریس

فاکتورهای زیادی در زمینه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی و قیمت گذاری وجود دارد.

اما چرا از آلومینیوم آمستریس استفاده کنیم؟ تولیدات آمستریس با شرکت های رقیب چه تفاوتی دارد؟ چرا استفاده کنندگان از این ظروف مایلند دوباره از این محصول استفاده کنند؟

در این مقاله قصد داریم تا به این سوالات پاسخ دهیم و خریدار را نسبت به آن مطلع نماییم.

تعداد در کارتن

بعضی شرکت ها، ظروف آلومینیوم را بصورت کیلویی به بنکدار فروخته و دست آخر به صورت دانه ای به مشتری می فروشند. خرید به صورت کیلویی و فروش به صورت دانه ای سود هنگفتی را نصیب فروشندگان این محصولات می کند. همچنین یقینا امکان بوجود آمدن خطای انسانی عامدانه و یا سهوی در شمارش و تعداد ظروف آلومینیوم در کارتن وجود دارد.

با یک حساب سر انگشتی می توانیم قیمت تمام شده ظروف آلومینیوم را در صورت کم بود ۳۰ الی ۴۰ عدد در هر کارتن بدست آوریم. ممکن است شرکتی تعداد ظروف را در کارتن هزار عددی کم بگذارد تا بتواند در قیمت رقابت کند. اما این اعمال شنیع و زشت عاقبت به ضرر تولید کننده منجر خواهد شد و اعتبارش از بین خواهد رفت.

آلومینیوم آمستریس مفتخر است که ظروف تولید شده توسط این واحد به وسیله دستگاه شمارشگر شمرده می شود و تعداد در کارتن از دقت بسیار بالایی برخوردار است.

تعداد در کارتن ۱۰۰۰ عدد

ضخامت و کیفیت

شرکت ظروف آلومینیوم آمستریس تولیدات خود را از بهترین نوع مواد اولیه تهیه می کند. همانطور که می دانیم پرفروش ترین قالب، تک پرس کد ۱۰۵ است و بیشترین رقابت در قیمت تک پرس است. مشتریان محترمی که اقدام به خرید ظروف آلومینیومی می کنند باید عوامل مختلفی را با توجه به قیمت در نظر بگیرند. از جمله مهترین عامل وزن هر ظرف و اصطلاحا میکرون ظرف می باشد. 

شستشو با چه موادی انجام می شود؟

موادی که برای شستشوی ظروف آلومینیوم استفاده می شود باید بهداشتی و درجه یک باشد، این مواد و روغن ها باید برای سلامتی انسان ضرر نداشته باشد و همچنین کیفیت و بوی غذا را تغییر ندهد. متاسفانه بعضی از شرکت ها به جهت رقابت درقیمت تمام شده از موادی استفاده می کنند که بهداشتی نبوده و یا اثر خود را بر ظروف باقی می گذارد،

شرکت آلومینیوم آمستریس افتخار می کند از مواد درجه یک و کاملا بهداشتی در تولیدات خود استفاده کرده که برای سلامتی زیان بار نیست و همچنین کیفیت و بوی غذا را تغییر نداده و پس از استفاده از آن کف ظرف سیاه و کدر نمی شود و به همان شفافی و درخشندگی قبل از استفاده می باشد.

کسب گواهینامه های تاسیس، بهره برداری و بهداشتی

درج نشان سیب سلامت بر روی کارتن ها

شرکت آلومینیوم آمستریس موفق به کسب تمام پروانه ها و گواهینامه ها از سازمان ها و مراکز مربوطه شده است.

از جمله این گواهینامه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱- پروانه تاسیس از وزارت صمت

۲- پروانه بهره برداری از وزارت صمت

۳- پروانه بهداشتی ساخت از سازمان غذا و دارو

۴- پروانه بهداشتی بهره برداری از وزارت بهداشت

۵- نشان سیب سلامت

امید است با یاری خداوند بزرگ بتوانیم گامی مهم در پیشرفت این صنعت برداریم و همچنین بتوانیم به مشتریان خود اطلاعات کافی در این زمینه بدهیم.

 روابط عمومی شرکت آمستریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *