امتیازات اعطای نمایندگی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی آمستریس

اعطای نمایندگی

اعطای نمایندگی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی آمستریس
اعطای نمایندگی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی آمستریس

شرکت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی آمستریس قصد دارد در تمامی شهر های ایران عزیز نمایندگی فعال بپذیرد.

طبق اطلاعیه روابط عمومی شرکت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی آمستریس بنکداران و عمده فروشان در مراکز استانها و شهرهای اطراف می توانند در صورت خرید مستمر و همچنین توزیع محصولات آمستریس نماینده انحصاری شرکت آمستریس باشند.

ویژگی های نمایندگی آمستریس چیست؟

شرکت آمستریس به دلیل عرضه محصولات بهداشتی با بسته بندی و کیفیت عالی همچنین قیمت مناسب مورد استقبال شدید مصرف کنندگان، رستوران ها و مراکز کترینگ قرار گرفته است. لذا مراکز تهیه غذا و آشپزخانه ها از سراسر کشور ایران با کارخانه تماس می گیرند.

شرکت آمستریس این امکان را فراهم نموده که تماس های دریافتی از منطقه مورد توافق طرفین (نمایندگی و شرکت) را به سمت نمایندگی انحصاری در آن منطقه هدایت کند و نمایندگی مربوطه از تمامی امکانات تبلیغاتی شرکت برخوردار خواهد شد.

امکانات تبلیغاتی شرکت آمستریس برای نمایندگی چیست؟

شرکت آمستریس با صرف هزینه های بسیار زیاد در زمینه بازاریابی اینترنتی و همچنین درج ده ها آگهی و لینک در تمامی سایت های تبلیغاتی و در شهر های مختلف ایران توانسته است نظر مصرف کننده را مستقیما به خود جلب نماید.

بطوری که مصرف کننده ظروف آلومینیومی مستقیما به دنبال برند آمستریس می باشد. شرکت آمستریس این امکان را فراهم نموده که تمامی این امکانات تبلیغاتی در اختیار نمایندگی فعال در آن منطقه قرار گیرد. و مستقیما نماینده مربوطه را معرفی نماید.

پشتیبانی از نمایندگی

شرکت آمستریس از نمایدنگی هایی که فقط محصولات آلومینیومی آمستریس را توزیع نمایند پشتیبانی می نماید. پشتیبانی آمستریس بدین صورت است که محصولات این شرکت فقط و فقط از طریق نمایندگی توزیع می گردد و هیچ مرکز توزیع دیگری محصولات آمستریس را نخواهد داشت. فراهم آوردن این امکان برای مراکز پخش عمده امکان رقابت را از سایر رقبا می گیرد و بازار بزرگی را فراهم می آورد.

پشتیبانی از نمایندگی ها در وبسایت آمستریس

شرکت آمستریس برای نمایندگانی که خرید مستمر داشته باشند و فقط محصولات آلومینیومی آمستریس را توزیع نمایند این امکان را می دهد که آدرس و شماره تلفن آنها را به عنوان نمایندگی انحصاری در وبسایت خود قرار دهد تا بازدید کننده از سایت مستقیما به سمت نمایندگی هدایت شوند.

شرایط اعطای نمایندگی به چه صورت می باشد

طبق اطلاعیه روابط عمومی شرکت آمستریس پس از خرید بار (حد اقل یک خاور) از شرکت و توزیع محصولات در شهر مورد نظر و رضایت از محصول، طی قراردادی مابین شرکت و توزیع کننده، آن مرکز به عنوان نماینده مستقیم و رسمی آمستریس معرفی خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت فروش شرکت آقای نوروزی تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۱۵۲۰۰۰۴۲

۰۹۱۱۵۲۰۰۰۶۲

 

اعطای نمایندگی
اعطای نمایندگی

وبلاگ ظروف یکبار مصرف آلومینیومی آمستریس

یک دیدگاه 2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *