چگونه ظرف آلومینیومی یکبار مصرف تهیه می شود؟

ظرف آلومینیومی یکبار مصرف

آلومینیوم یک فلز نرم چکش خوار و نقره ای رنگ است. این عنصر با عدد اتمی ۱۳ و نماد Al شناخته می شود.

آلومینیوم سومین عنصر فراوان و فراوان ترین فلز در پوسته زمین است. آلومینیوم بندرت در طبیعت بطور طبیعی یافت می شود. این فلز معمولا از سنگ های معدنی بدست می آید که مهمترین سنگ معدنی آن بوکسیت می باشد.

سنگ معدنی بوکسیت
سنگ معدنی بوکسیت

 

معدن بوکسیت
معدن بوکسیت

آلیاژ های آلومینیوم مقاومت بسیار زیادی در مقابل اکسید شدن دارند. عنصر آلومینیوم یکی از مهمترین عناصر موجود در زمین هست که میلیون ها قطعه صنعتی را با آن می سازند. آلومینیوم یکی از مهمترین فلزها در جهان اقتصاد است.

چه از نظر کیفیت و چه از نظر ارزش آلومینیوم پر کاربرد ترین فلز بعد از آهن می باشد. آلومینیوم خالص بسیار نرم و انعطاف پذیر است و قابل استفاده نمی باشد.

 

شمش آلومینیومی
شمش خالص آلومینیوم

آلومینیوم را معمولا با فلزهایی مثل مس، منیزیوم، سیلیکون و منگنز بصورت آلیاژ استفاده می کنند. استفاده بصورت آلیاژ باعث بهبود خواص و همچنین افزایش مقاومت آن می شود.

بعد از تهیه شمش های آلومینیوم و بدست آوردن آلیاژ مورد نظر، نوبت به تهیه فویل های آلومینیومی می رسد.

 

فویل آلومینیوم
فویل آلومینیوم

رول های فویل آلومینیومی در کشور توسط کارخانه های آلومینیوم تهیه می شود. یکی از مهمترین کارخانه های تهیه فویل آلومینیومی کارخانه آلومینیوم هزار می باشد. ظرف آلومینیومی آمستریس از برترین آلیاژ های نرم و مرغوب آلومینیوم هزار تهیه می شود.

قالب های ظروف آلومینیومی با توجه به نیاز بازار و تقاضای مردم نیاز سنجی شده و به شرکت های معتبر ایتالیایی جهت ساخت سفارش داده می شود.

آمستریس از برترین دستگاه ها و قالب های روز دنیا ساخت کشور ایتالیا بهره می برد و همواره در پی افزایش ظرفیت تولید خود می باشد. فویل ها در دستگاه های پیشرفته آمستریس جاگذاری شده و پروسه تولید ظروف آلومینیومی آغاز می شود.

سپس مراحل پارافینه کردن و بهداشتی نمودن محصول طی می شود. شرکت آمستریس از برترین مواد اولیه جهت پارافینه محصولات خود استفاده می کند.

حاصل این مراحل سخت و طولانی از استحصال عنصر آلومینیوم تا تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی ، یک محصول با کیفیت، سالم و بهداشتی به نام آمستریس می باشد.

 

 

ظرف آلومینیومی آمستریس
ظرف آلومینیومی آمستریس

آمستریس برترین تولید کننده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی و بهداشتی با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و نشان سیب سلامت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *