(اخذ نمایندگی ایرانی وخارجی):

اخذ نمایندگی

اخذ نمایندگی
اخذ نمایندگی

شرکت آمستریس در نظر دارد در هر یک از استان های ایران عزیز یک نماینده فعال بپذیرد. شرایط فروش ویژه به نمایندگی های فعال و عرضه مستقیم محصولات به آنها شرایطی را فراهم نموده که محصولات آمستریس بتواند شرایط بسیار عالی را در مقایسه با رقبا در کیفیت و قیمت فراهم آورد. ما به دنبال عرضه عمده محصولات با کیفیت خود در سراسر کشور هستیم تا به همه اثبات نماییم که می توان محصولات با کیفیت، بهداشتی با بسته بندی عالی و با قیمت بسیار مناسب عرضه نمود. عرضه مستقیم محصولات آمستریس به نمایندگی های پخش در مراکز استان ها توانسته است دست واسطه ها را از این محصولات کوتاه نماید و محصولات را با قیمت مناسب به مراکز پخش و مصرف کننده ها عرضه نماید.

خطوط تولید آمستریس با استفاده از پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه های روز دنیا با تمام قوا در حال تولید محصولی با کیفیت، مستحکم و بهداشتی می باشد. آمستریس با تجربه سالها تولید ظروف یکبارمصرف آلومینیومی توانسته است بر تمام سختی ها و مشکلات تولید غلبه نموده و ظروف خود را تولید نماید. بسته بندی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی آمستریس با استفاده از برترین نوع کارتن سفید پنج لایه با استحکام بالا صورت می پذیرد که نظر مشتریان را جلب نموده است.

ظروف یکبار مصرف آمستریس توانسته است با کسب تاییدیه سازمان غذا و دارو و همچنین کسب نشان سیب سلامت محصولاتی با کیفیت و بهداشتی به بازار عرضه کند و از نظر بهداشتی توجه مراکز دولتی و مراکزی که نیاز به نشان سیب سلامت دارند را جلب نموده است.

مراکز پخش عمده و بنکداران شهرستان ها و مراکز استانها می توانند جهت اخذ نمایندگی و عرضه محصولات ظروف یکبار مصرف آمستریس با شماره زیر تماس حاصل نمایند.

آماده عقد قرارداد با سازمانهای ،ارگانها ،شرکتها و بیمارستانهای دولتی وخصوصی می باشیم.

خط مستقیم جهت اخذ نمایندگی فروش
۷۶۳۳ ۱۵۵ ۰۹۱۱